O firmie

Jesteśmy producentem przyczep towarowych. Nasze przedsiębiorstwo powstało w 1993 roku. Z niewielkiego przedsiębiorstwa zmieniliśmy się w znaczącego producenta znanego w całej Polsce, jak i też poza granicami kraju. Produkujemy zarówno standardowe przyczepy jednoosiowe, dwuosiowe, jak i przyczepy specjalistyczne. Od samego początku istnienia naszym celem jest osiągnięcie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i jakości produkowanego sprzętu. Nie prowadzimy masowej produkcji – zwracamy uwagę na każdy szczegół towaru, by jak najdłużej mógł służyć Odbiorcy. Działamy bez pośredników. Wszystkie etapy realizacji zamówienia realizowane są tylko w naszej siedzibie.

 

Nasze dodatkowe oferty skierowane do Klientów obejmują: największą w regionie wypożyczalnię przyczep, lawet, samochodów dostawczych i auto-lawet, usługi serwisowe przyczep i lawet, usługi montażu haków holowniczych, usługi zabudowy samochodów.

Siedzibą zakładu jest podtarnowska miejscowość – Zaczarnie, mieszcząca się przy zjeździe z autostrady A4 (węzeł Tarnów-Centrum).